Teknoloji

Tekken 8’de Hileler Arttı, Hile Yapanlar Yasaklandı!

Hileler her oyunda kötü bir oyun deneyimi yaşatırken Tekken 8’de hilelere karşı somut bir adım atıldı. İşte detaylar.

Tekken 8 yönetimi, oyundaki hile oranlarının artmasının ardından harekete geçti. Adil ve rekabetçi bir ortam yaratmayı hedeflediklerini açıklayan yönetim, gelecekte hile yapan oyunculara karşı sert yaptırımların uygulanacağını söyledi. Tekken 8’de hile kullanımının önüne geçmek isteyen geliştirici grup, bunu yakından takip edecek. Çünkü oyundaki hilelerden dolayı hilesiz oynayan oyuncuların şansı kalmıyor ve oyundaki sıralama listeleri de karışıyor. Hile nedeniyle oyuncular sadece rütbe kaybetmekle kalmıyor, aynı zamanda her zaman kaybetmek zorunda kalıyorlar.

Tekken 8’de Hileler Arttı ve Yasaklandı!

Tekken 8’de Hile Yapanlar Tespit Edilecek

X aracılığıyla konuya ilişkin açıklama yapılırken Bandai Namco’nun süreci yakından takip ettiği vurgulandı. Ekip, skor tabloları üzerinden bir soruşturma başlatacak ve hile yaptığı tespit edilen oyuncuları ağır şekilde cezalandıracak. Mevcut durumda oyuncular hile konusunda bir kez uyarılacak. Oyuncunun tekrar hile yaptığı tespit edilirse oyuncuların tüm bilgileri sıfırlanacak ve hesapları daha sonra kapatılacaktır. “Bu konuyla ilgili gelişmeler hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğumuzda sizi bilgilendireceğiz” denilen açıklamada, Tekken 8’de hareketli günlerin olacağı da ortaya çıktı.

Piyasaya gireli kısa bir süre olmasına rağmen hilelerle gündemde kalan Tekken 8 için en büyük handikaplardan biri de bu oldu.

mucur-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu